Şirketimiz 2AC BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.; Denetim, Danışmanlık, Vergi, Muhasebe ve Mali konularda uzman kadrosuyla nitelikli ve kaliteli çözüm önerileri sunmak ve profesyonel destek sağlamak amacıyla kurulmuştur.
Faaliyetlerimizde; mesleki deneyim ve titizlik, kurumsal özgüvene dayalı olarak ihtiyaçlar doğrultusunda gereken desteği vermek üzere tüm gayret ve çabalarımızı göstermekteyiz.
Gelişen ve değişen ekonomi, küresel dünyanın gerçekleri, işletmelerin faaliyet alanlarının genişlemesi ve şirketlerin büyük ölçeklere ulaşmasıyla karmaşıklaşan muhasebe sistemleri; doğru, şeffaf, tarafsız ve benzeri nitelikli bilgilere ulaşımı zorunlu ve ihtiyaç haline getirmiştir. Bu ihtiyaçların artması da denetim ve danışmanlık uygulamalarının daha fazla önem kazanmasına neden olmuştur.
2AC BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. ailesi olarak, günümüzün değişen şartlarına deneyimli ve köklü kurumsal yapısının getirdiği bilgi ve tecrübe birikimi ile mevzuatın gereklilikleri doğrultusunda zamanında ve kaliteli hizmet sunmak temel ilkemizdir.
Şirketimizin merkezi Ankara olmak üzere; Nevşehir, Samsun, İstanbul ve Yozgat’ta irtibat ofisleri bulunmaktadır.